Ryby pena 14 cm b/w/k, 18 cu. 4/0 Helios

  • (1 Recenzie)
Skladom

Štítky: luster jedinečný, farebné drevené popsicle, beanbag pre novorodenca, armáda kamufláž cargo nohavice pre mužov, gél pan, yorkshire tlač, Hviezda concho, zlaté vyšívanie, kovové tlačidlo concho, azyl film.

€0.59 €0.53

Pena rýb je veľmi jednoduché vo svojej podstate, ale zároveň veľmi účinné spinning návnadu. Zbrane "na každý deň" proti shchuk, ostriež, sudokov a iné predator. Pena ryby TM Helios sú vyrábané metódou rezanie laserom, tak to bolo možné dosiahnuť absolútne opakovanie všetkých foriem. Po strate jedného návnady, môžete vždy zobrať presne to isté. Ryby sú vybavené vysoko kvalitné dvojité háky Kumho. Háčiky sú pevne pripojené k penovej gumy, takže návnady je oveľa menej často, roztrhané voľno na kŕmidlá. V rovnakom čase, SeeAbility z háčiky na ryby, je stále na vysokej úrovni. Dĺžka ryby je 14 cm.


  • Názov Značky: Helios

Recenzie

Pridať recenziu

Napíšte svoju recenziu!:

Názov:

E-mailová adresa:

Súvisiace produkty

140mm 63 g Morského rybolovu realisticky pevného návnadu potopenie Hrkálka Zvuk swimbait 4 sekcie veľké mulit spájané lákať Wobblers Crankbait Bionic 4-segmentové rybárske lure, realistický 3D oči a verisimilar telo podrobnosti ako skutočné ryby. Realistický plávanie mŕtvica, S-plávať pohybu pri akejkoľvek rýchlosti. Pomocou silnej tkaniny spoločné ryby. Odolný ABS materiál, bez zápachu a šetrné k životnému prostrediu. Široko zameraný
€10.17 €6.40
ICERIO 12PCS Mosadz Perličiek Hlavu Caddis Víla Muchy, Pstruh Fly Rybárske Lure #12 ICERIO 12PCS Mosadz Perličiek Hlavu Caddis Víla Lietať Klasické Caddis Víla Lietať. Vyrobené z kvalitných materiálov. To je farebné, ľahké vidieť, a má obrys, ktorý zodpovedá množstvo hmyzu. LIETAŤ RECEPT: HOOK VEĽKOSŤ: veľkosť 12 ZÁVIT: Ultra 140 Viazanie Nit, čierny FARBA TELA: Zelená,Červená,Biela,Šedá Zoznam
€4.16 €3.33
SeaKnight SK007 Minnow Rybárske Návnady s Pierko 16 g 100 mm 0,6 až 1,2 M 7 Farieb Láka 3D Oči Lákajú Návnad Pre Sladkovodné/Slané SeaKnight SK007 Minnow Rybárske Návnady s Pierko 16 g 100 mm 0,6 až 1,2 M 7 Farieb Láka 3D Oči Lákajú Návnad Pre Sladkovodné/Morské Funkcie: 1. Na obale produktu: Každý návnady je balené v peknej maloobchod pvc okno. 2. Silnejšie Bicyklických Krúžky: Posilnenie dvojitý kruh zvýšenou odolnosťou vytiahnuť.
€4.16 €3.33