Kúrenie Termostat 220v AC Senzor Digitálny Termostat pre Podlahové Termostat Regulátor Teploty Zásuvka s Teplotný Senzor

 • (1 Recenzie)
Skladom

Štítky: ovládanie teploty, miestny termostat, thermoregulator pre tepla, veľké termostat zásuvky, termostat, thermoregulator dotyk, podlahy pätica power box, digitálny termostat, thermoregulator s snímača, 220v termostat.

€28.21 €18.90

NASHONE Bezdrôtový Termostat

Tento NASHONE Bezdrôtového Termostatu je plug and play a regulátor teploty. Jednoduchá regulácia teploty v miestnosti bez inštalácie! To sa používa na ovládanie vykurovacích alebo chladiacich zariadení (elektrický ohrievač,Infared kúrenie, podlahové vykurovanie,chladiace zariadenia alebo elektrické domáce spotrebiče) a chráňte svoje domáce spotrebiče.Skladá sa z dvoch častí: zásuvky a diaľkový ovládač. Používa RF (Radio Frequency) technológii, a umožňuje na diaľku ovládať teplotu miestnosti.

Colling režime a režime Vykurovanie

Popísať podrobnosti o predajné miesto vyššie, priťahuje a providinHeating a Režim Chladenia Ak sa rozhodnete kúrenie režim a nastavte cieľové teplote do 30 °C, keď vonkajšia teplota presiahne 30 °C, zariadenie prestane fungovať. Režim chladenia je opak.g dôvery potenciálnych užívateľov.

Multi-channel

Jeden diaľkový ovládať viac zásuviek (20 metrov v otvorenom priestore), vhodná najmä pre veľké skleníky.vaše potenciálnych užívateľov.

Automatické Učenie Kód

RF 433Mhz technológie. Automatické učenie kód nemá párovanie problém.

Nízky Stav Batérie Výstraha

℃ / ℉ symbol bliká, keď batérie je nižšia ako 2.7 V Pripomeňte si vymeniť batériu na zabezpečenie bežnej prevádzky termostat.

Prvé Spárovanie

stlačením a podržaním LED tlačidlo na Príjem Prepnúť na flash. Potom stlačte akékoľvek tlačidlo na Diaľkové Ovládanie, ktoré im byť spárované. Na frézovanie je úspešná, keď kontrolka zásuvky je vždy ZAPNUTÉ.

Technické Údaje

Maximálne spotrebič power rating: 120V / 60Hz / 15A / 1800W Prenosová frekvencia: 433.92 MHz Diaľkové batérie(AA batérie*2): 1,5 V AKTUÁLNE temp.rozsah: 0.0℃-70℃ alebo 32.0℉-158.0℉ T<0.0(℃),PRÚD=LL T>70.0(℃),PRÚD=HH Dosah prenosu: 20 metrov v otvorenom priestore

FAQ

Otázka: Je možné na ovládanie dvoch zásuviek s jedným diaľkový vysielač

Odpoveď: Áno, je to,Jeden diaľkový ovládať viac zásuviek (20 metrov v otvorenom priestore), vhodná najmä pre veľké skleníky.

Otázka: viem, že táto jednotka môže ovládať viac ako jednej zásuvky v čase, kde môžem získať ďalšie miesta?

Odpoveď: nie som tak spokojný s výkonom týchto jednotiek. Swing teploty je takmer 2 stupne, a nemôžete nastaviť teplotu v 1 stupeň krokoch, Niektoré úrovne sú 2 stupne naraz, nemám naznačujú, nákup týchto. Veľmi lacno vyrobené

Otázka: Môžete wall mount vzdialenej?

A: Áno, to môže byť na stenu, ale nebol som schopný dostať dolu do práce tak ďaleko. Pokyny sú chudobní a nenašiel som na číslo, ktoré chcete volať o pomoc.

Otázka: Ako si nastaviť časovač?

Odpoveď: Pokyny dodané s týmto vysvetliť, nie je strašne jasne, ale primerane. Nie je dostatočný priestor tu na odpoveď.

Q: Môže vysielač byť skrytý za ohrievača panel?

Odpoveď: nie, Nie si istý, čo vysielač hovoríš. Plug nemôže byť za kúrenie a ani termostat. Termostat by mali byť umiestnené ďaleko od ohrievača získať presné čítanie.

Viaceré Typ Je K Dispozícii

Certifikát

O NASHONE

Nashone je profesionálny domácnosti prepínač výrobcu na 20 rokov. Sme profesionálne v RF technológiou, náš výrobok, sa vzťahujú na 433.92 Mhz,868Mhz a 2,4 G(Wifi & Zigbee).

Po Predaj

Poskytnite nám dôkaz video, ak výrobky mať žiadny problém po obdržaní zásielky do 7 dní, poskytneme výmenu alebo vrátenie peňazí po potvrdení problém. Ponúkame 12 mesiacov hardware záruku na každý výrobok bez osobných chyba použitie.

Spätná Väzba & Recenzie

Ak nie ste spokojní s našimi výrobkami alebo služby, neváhajte a kontaktujte nás, budeme sa snažiť v našich silách vyriešiť váš problém! Tešíme sa na vašu 5 star recenziu


 • Štýl: Na podlahu a Stenu Zavesenie
 • Teória: Regulátor Teploty
 • Veľkosť Displeja: 2.0 - 3.9 Cm
 • Číslo Modelu: OTS300+OPS300
 • Názov Značky: Nashone
 • Typ Napájania: AA Batéria
 • Max. Meranie Teploty: 50°C - 69°C
 • Typ Displeja: Digitálne
 • Použitie: Vnútorné
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Certifikácia: ROHS

Recenzie

Pridať recenziu

Napíšte svoju recenziu!:

Názov:

E-mailová adresa:

Súvisiace produkty

SF-201 Displeji Skrine Termostatu Regulátor Teploty Regulátor Teploty Regulátor Náhrada PC-201 Funkcie Malé integrované inteligentné riadenie Priame riadenie (vrátane) do kompresora. Zobrazenie teploty/teplota kontroly Nastaviť pamäť/parameter zámok/self-diagnostika Technických údajov, zobrazenie Teploty rozsah: -45~+100°C Ovládanie teplotný rozsah: -40~+45°C Továrenské hodnoty: 0°C, Presnosť:
€30.88
CG TDD XMTD-2001 K PT100 72*72 MM Celzia Celzia PID hermostat Rozdiel Digitálne Zobrazovanie Teploty Regulátor Regulátor Describtion 1. Všetky radič série je AC220V,jeden vstup ,teplotný rozsah 0-600degree, môžeme vybrať K/E/J, keď sme miesto poradí. 2.TDD majú dva typy, jeden z menu je len teplota správne, ďalší majú PID control.môžeme zadať objednávku sami. 3. Radič je jedným relé výstup, relé menovitý
€10.43 €9.39
Domácnosti Celzia Analógový Teplomer Vnútorný Vlhkomer Vonkajšia Teplota Vlhkosť Monitor Meter Ľahko čitateľný TH101B 13 cm Funkcia: Jemné a jasné ciferník s ľahko čitateľné stupnice Bodné otvor k dispozícii s nastaviteľným port Vysoko kvalitnej nerezovej ocele vynikajúca dial Ľahká a malá veľkosť, dizajn, aby bolo výhodnejšie pre vás, To je široko používaný na meranie teploty a vlhkosti v rodinných domoch, kanceláriách,
€3.93 €3.30