• Úvodná stránka |
  • zásuvky |
  • FTTH Optických Power Meter TL510 Kábel Tester -50dBm~+26dBm -70~+10dbm Fibra Optica Nástroj

FTTH Optických Power Meter TL510 Kábel Tester -50dBm~+26dBm -70~+10dbm Fibra Optica Nástroj

  • (2 Recenzie)
Skladom

Štítky: fiber laser optika, Vlákna, ftth, prepínač fibra priemyselné, optické vlákna tool kit, fibra optica auta, hladký hojdačka, ftth nástroj, muži optika, aua vlákniny sekáčik.

€22.37

Miniatúrne prenosné optické power meter je inovovaná verzia populárnej OPM-G. celkový dizajn tejto power meter zlepšil, vrátane viac kalibrácia vlnovej dĺžky, lepšie používateľské rozhranie, dlhšiu výdrž batérie, vyššia presnosť, detekcia tónov, vlnová dĺžka uznanie, USB a ukladanie údajov.

Tento produkt má široký rozsah merania, vysoká presnosť. Je ideálnou voľbou pre low-cost meranie výkonu riešenie.

Funkcie:

Štandardné FC a SC adaptéry sa dodávajú s power meter.

Vysoká citlivosť a vysoká presnosť - it veľmi rýchlo bez predohrevu a môže zobraziť fast-sledovanie v reálnom čase, meranie, keď výstupný výkon zmeny, a to s vysokou presnosťou

Univerzálny interface dizajn - rozhranie je platné určený pre SC, FC, ST spojenia a štandardný univerzálny 2,5 mm adaptéry, čo je viac vhodný pre ftth

Praktický a kompaktný dizajn - Miniatúrneho šasi ochrany dizajn zabraňuje poškodenie spôsobené nehodou drop; to je prenosný a ľahký, aby sa s veľkým displejom a LED podsvietenie

Užívateľsky prívetivé funkcie - automatické vypnutie funkcia môže byť zvolený, nízke napätie funkčný displej vás upozorní, keď je batéria takmer vybitá;

Špecifikácie:

Kalibrovaný Vlnová dĺžka (nm): 850nm, 1300nm, 1310nm, 1490nm, 1550nm, 1625nm

Detektor: InGaAs

Rozsah merania (dBm): -50 - +26 a -70~+10

Rozlíšenie (dB): Lineárne 0.1% / Non-linear 0.01 dBm

Konektor: SC, FC, ST/ Universal 2,5 mm Adaptér

Prevádzková Teplota(C): -10 - +50

Skladovacia Teplota(C): -20 - +70

Relatívna Vlhkosť: 90% (+30C)

Pracovná doba: >120 hodín (Bez Podsvietenia)

Veľkosť (mm): 130x63x29

Obsah Balenia:

1x Power Meter

1x Oxford Tkanina Prípade

1x ST, FC, SC Konektor

1x anglický Manuál


  • Číslo Modelu: Optické Power Meter
  • Typ Konektora: SC/UPC
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Názov Značky: UV žiarenie

Recenzie

Cehbka92
2020-11-27
4/5
Very useful, small and accurate, I tested the power with other gpon and it doesn't matter, I work in fiber optics and very happy for the product and fast shipping.
Konovalovui
2020-11-27
5/5
Very useful, small and accurate, I tested the power with other gpon and it doesn't matter, I work in fiber optics and very happy for the product and fast shipping

Pridať recenziu

Napíšte svoju recenziu!:

Názov:

E-mailová adresa:

Súvisiace produkty

60PCS 3M Fibrlok 2529 Univerzálny Optický 3M Vlákniny Splicer Optického Vlákna Splicer Dodanie Optických vlákien Mechanické Spájať Konektor 60PCS 3M Fibrlok 2529 Univerzálny Optický 3M Vlákniny Splicer Optického Vlákna Splicer Dodanie Optických vlákien Mechanické Spájať Konektor Uisťujem vás, že kvalitu našich produktov, aby sa zabezpečilo, že sme vám najlepšie služby, aby sme najrýchlejší doprava, najbezpečnejší spôsob,
€64.25
Doprava zadarmo FSM-50S / 50R fusion splicer Klávesnice/ Klávesnica Fujikura FSM-50S/ 50R fusion splicer klávesnice Prosím, neváhajte nás kontaktovať na Skype: optoelecs alebo Whatsapp:0086-15858212695
€41.73 €40.06
TR600 SM OTDR SM OTDR Optického Vlákna OTDR Tester Sibglemode 32/30 db 1310nm/1550nm Technické Specifications1 Vlnová dĺžka (nm) 850/1300 1310/1550 1310/1490/1550 1625 Dynamický rozsah (dB)2 19/21 32/30 36/34 38/36 42/40 32/30/30 28/30/32/34/36 šírka Impulzu (ns) 5、20、40、80、160、320、640、1280 5、20、40、80、160、320、640、1280、2560、5120、10240、20480 Podujatie blind zone
€742.34 €705.23