• Úvodná stránka |
  • zásuvky |
  • Doprava zadarmo 10pcs F401 1GE ONT onú exkluzivitu GPON opticl line termical 1GE GPON Používané bez napájacieho adaptéra

Doprava zadarmo 10pcs F401 1GE ONT onú exkluzivitu GPON opticl line termical 1GE GPON Používané bez napájacieho adaptéra

  • (0 Recenzie)
Skladom

Štítky: vsol olt, onú exkluzivitu xpon, epon, gpon onú exkluzivitu, wifi zte f660, gpon ont, onú exkluzivitu, veľké fréza, d link, ax3.

€88.93 €71.15

F401 onú exkluzivitu GPON 1GE


  • Číslo Modelu: F401
  • Certifikácia: ŽIADNE
  • Vlákna Typu: Jediný Režim
  • Položka Dĺžka: 1m
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Názov Značky: Joinwit
  • Typ Konektora: SC/APC
  • Veľkosť: 10*10*10
  • Kompatibilné: TP-link

Recenzie

Pridať recenziu

Napíšte svoju recenziu!:

Názov:

E-mailová adresa:

Súvisiace produkty

60PCS 3M Fibrlok 2529 Univerzálny Optický 3M Vlákniny Splicer Optického Vlákna Splicer Dodanie Optických vlákien Mechanické Spájať Konektor 60PCS 3M Fibrlok 2529 Univerzálny Optický 3M Vlákniny Splicer Optického Vlákna Splicer Dodanie Optických vlákien Mechanické Spájať Konektor Uisťujem vás, že kvalitu našich produktov, aby sa zabezpečilo, že sme vám najlepšie služby, aby sme najrýchlejší doprava, najbezpečnejší spôsob,
€64.25
Doprava zadarmo FSM-50S / 50R fusion splicer Klávesnice/ Klávesnica Fujikura FSM-50S/ 50R fusion splicer klávesnice Prosím, neváhajte nás kontaktovať na Skype: optoelecs alebo Whatsapp:0086-15858212695
€41.73 €40.06
TR600 SM OTDR SM OTDR Optického Vlákna OTDR Tester Sibglemode 32/30 db 1310nm/1550nm Technické Specifications1 Vlnová dĺžka (nm) 850/1300 1310/1550 1310/1490/1550 1625 Dynamický rozsah (dB)2 19/21 32/30 36/34 38/36 42/40 32/30/30 28/30/32/34/36 šírka Impulzu (ns) 5、20、40、80、160、320、640、1280 5、20、40、80、160、320、640、1280、2560、5120、10240、20480 Podujatie blind zone
€742.34 €705.23