• Úvodná stránka |
  • zásuvky |
  • ONTi Vlákniny Konci Tvár Čistenie Box Vlákniny Utieranie Nástroj Pigtail Cleaner Kazeta Ftth Optických Vlákien Cleaner Nástroje pre SC/ST/FC

ONTi Vlákniny Konci Tvár Čistenie Box Vlákniny Utieranie Nástroj Pigtail Cleaner Kazeta Ftth Optických Vlákien Cleaner Nástroje pre SC/ST/FC

  • (4 Recenzie)
Skladom

Štítky: optický ftth, tváre parník, ftth, sekáčik optický, st nálepky, optické vlákna tool kit, onú exkluzivitu, muži optika, vlasy pigtail, delay efekt.

€15.51 €7.75

1PCS Vlákno Optické Cleaner Kazetové Pásky pre Optický Konektor a Adaptér 500+ Časy Životnosť ONTi Čistenie Políčko Doprava Zadarmo


  • Názov Značky: ONTi
  • Druh: Kazetové Pásky
  • Vlákna Typu: Jediný Režim
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Konektor: ST, SC, FC, SMA D-4, DIN, a Diamant konektor tváre
  • Typ Konektora: Hybrid
  • Veľkosť: 2.5MM ; 1.25MM
  • Položka: optický cleaner
  • Číslo Modelu: ONT-CC500
  • Certifikácia: CE

Recenzie

Dxvkpov5
2020-12-27
5/5
Arrived in time. Haven't tested it yet. Maybe a colleague with a fiber scope might help to judge the quality of cleaning
Slimkevin24
2021-01-27
5/5
Everything in perfect condition, very reliable and fast seller to ship, china to Chile and destination in 20 days.
Sensationsx
2020-12-30
5/5
Arrived in excellent condition and works
Cccl0444
2021-01-09
5/5
Excellent.

Pridať recenziu

Napíšte svoju recenziu!:

Názov:

E-mailová adresa:

Súvisiace produkty

60PCS 3M Fibrlok 2529 Univerzálny Optický 3M Vlákniny Splicer Optického Vlákna Splicer Dodanie Optických vlákien Mechanické Spájať Konektor 60PCS 3M Fibrlok 2529 Univerzálny Optický 3M Vlákniny Splicer Optického Vlákna Splicer Dodanie Optických vlákien Mechanické Spájať Konektor Uisťujem vás, že kvalitu našich produktov, aby sa zabezpečilo, že sme vám najlepšie služby, aby sme najrýchlejší doprava, najbezpečnejší spôsob,
€64.25
Doprava zadarmo FSM-50S / 50R fusion splicer Klávesnice/ Klávesnica Fujikura FSM-50S/ 50R fusion splicer klávesnice Prosím, neváhajte nás kontaktovať na Skype: optoelecs alebo Whatsapp:0086-15858212695
€41.73 €40.06
TR600 SM OTDR SM OTDR Optického Vlákna OTDR Tester Sibglemode 32/30 db 1310nm/1550nm Technické Specifications1 Vlnová dĺžka (nm) 850/1300 1310/1550 1310/1490/1550 1625 Dynamický rozsah (dB)2 19/21 32/30 36/34 38/36 42/40 32/30/30 28/30/32/34/36 šírka Impulzu (ns) 5、20、40、80、160、320、640、1280 5、20、40、80、160、320、640、1280、2560、5120、10240、20480 Podujatie blind zone
€742.34 €705.23